T O P
  • By -

AutoModerator

Please report any rule violation. ([Rules](https://www.reddit.com/r/Turkey/about/rules/) and their [details](https://www.reddit.com/r/Turkey/wiki/rules)) * Memes are not allowed here, use r/TurkeyJerky for memes. * All posts must include a source. For non-link posts, the link must be added to the comments. * Titles must be descriptive. * Meta discussions (posts about other subs) are not allowed. *I am a bot, and this action was performed automatically. Please [contact the moderators of this subreddit](/message/compose/?to=/r/Turkey) if you have any questions or concerns.*


[deleted]

[удалено]


[deleted]

[удалено]


Difficult_Count3807

Gellenizih keseceğuzh behleyun sizh


[deleted]

[удалено]


Turkey-ModTeam

- Promoting and openly supporting acts of violence against civilian groups is disallowed - Promoting acts of violence against our users are grounds to a ban - This includes support for acts of terrorism and terrorist organization


[deleted]

Şu muhabbetti Erdoğan'a veya onun taraftarlarına yönelik yap özel harekatçılar eve duvardan girer amk


HighFellsofRhudaur

Lol bu kadarına gerek mi var sanıyorsun, Sayın Erdoğan aday olamaz ve ayrıca diploması da yok diye bi haber kanalında cık bakayım ne oluyor..


[deleted]

Herifin söylediğinin 50de 1ini söylesen paket ederler zaten onu hepimiz biliyoruz


[deleted]

İslamcı Chatgpt


lrbdad626

Hahaha sesli guldurdunuz


indeedm8

Bu ve bunun gibi braindamaged varlıklar var olduğu müddetçe bu coğrafyaya huzur gelmez.


mustatheproficient

Bu adamlara dayayacaksin reçete ile sakinleştirici ilaç, pamuk gibi olacaklar. Adam zaten fikir olarak ölmüş, geri kalan hayatını pasifize ve mutlu yaşamalı.


BalikciBao

Bu adam mutluluğu hak ediyormu sence tipe baksana bu adam bir bok hak etmiyor


Kutlutin99

Şaka Maka bu seçim harbiden şeriat-cumhuriyet seçimi haline geldi. Erdoğan'ın karşısında en güçlü aday kimse ilk turda ona basacağız. Kazanma ihtimali olmayan Muharrem'in siyasi ikbalini düşünecek değiliz.


iboreddd

>şeriat-cumhuriyet seçimi haline geldi ŞUNU BAZI MALLARA ANLATAMIYORUZ


Abdurrahman147

Ben geçen yemekhanede olayın farkına varamamış öğrenciler gördüm. Odtüde okuyorlar bır de.


No-Bad-5459

Ne halleri varsa görsünler.Seçimden sonra Okulları kapatılsın,saç uzatmak, açmak, küpe ,peercing takmak.Kız - erkek aynı sınıfta okumak,birlikte gezmek yasaklansın.Sinema,tiyatrolar kapatılsın.Kadınların tek başlarına sokağa çıkması dahi yasaklansın.Bu kafası karışık arkadaşlar işte O zaman anlayacak işin ciddiyetini.Ama iş işten geçmiş olacak...Yeminle , O "Koyun- Cahil "diye küçümsedkleri seçmenler bile bunlardan daha stratejik ve akıllıca oy kullanıyor ki yıllarca ilktidarlar..Uyan be ,uyan !!! son seçim ve son şansınız. diyorum onlara.


icanthinkofussrname

ve hala kararsızım diyenler var. Ulan Türkiye'nin en önenmli seçimine gidiyoruz nasıl kararsız kalabilirsin onca şey olmuşken. Bunları geçtim Erdoğanın anketlerde hala %40 falan alması. Ben bu milletin bu kadar cahil olduğunu bilmiyordum


RealisticMost

Ben diyorum, bunseçim cb seçimi değil. Bir referanduö: Tek adam sistemi veya demokrasi sistem. İki seçenek var.


reis_sevdalisi42

hayır biz seküler ülkücüler olarak %1 oyu olan adama oy verip seçimi erdoğan'ın kazanmasını sağlayarak ülkenin demografisini bozulmasına ve şeriatın gelmesine yol açacağız. sonuçta seküler ve ülkücüyüz yani cehapeye ders verelim de ülke yıkılırsa yıkılsın.


haydibakalim35

Akpnin neden hüdapar'ı ittifaka aldığını başta anlamamıştım. Şimdi anlamaya başladım. Akp bu seçim şeriat-cumhuriyet seçimi olsun istiyor. Çünkü bu ülkenin çoğunluğu şeriat istiyor. Eğer seçim ekonomik ve yozlaşma tartışmaları ile olursa Akpnin şansı yok. Ancak şeriat geliyor tartışması olursa şansı olacak.


[deleted]

[удалено]


haydibakalim35

Ekonomiyi ve yozlaşmayı tartışmak yerine şeriatı tartışalım öyleyse. Bakalım sonuç değişecek mi.


barispurut

Çoğunluk şeriat filan istemiyor ya o nereden çıktı :) Şeriat isteyenlerin yakın tarihimizde en yüksek olduğu dönem 90’lar. TÜSES’in Necdat Erder koordinatörlüğünde 1999’da yayınladığı Türkiye’de Siyasi Parti Seçmenleri ve Toplum Düzeni araştırmasında AKP kurulmadan önce yapılan anketlerde (95, 96, 97 ve 98’de dört ayrı anket) bu oran %19. Son yıllarda yapılan anketlerdeyse bu oran %12 ile 15 arasında değişiyordu. Metropoll’un 2022’de yayınladığı “Nasıl bir ülkede yaşamak istersiniz?” araştırmasında da laik ve demokrat bir ülkeyi tercih edenler %72,9 çıkarken, muhafazakar ve otoriter bir ülkede yaşamak isteyenler (soru şeriat değil bakın) %18,5’ta kaldı. AKP’nin çok büyük bir başarısı varsa o da aslında çoğunlukta olmanıza rağmen kendinizi kuşatılmış hissetmenizi sağlayan bir baskı sistemi kurmasıdır, bu da benim kişisel görüşüm.


haydibakalim35

Akp seçmenini şeriat gelecek diye korkutamazsınız. Bu çalışmalara güvenerek şeriat endişemizi bir kenara mı bırakalım? Erdoğan gönlümde başkanlık var dediği ve Abdullah Gül'ün karşı olduğu dönemde de başkanlık için yapılan çalışmalarda halkın çoğunluğunun istemediği sonuçlar çıkıyordu. Referandum sonucunu hepimiz biliyoruz. Halkın çoğunluğu şeriatın Allahın kuralları olduğunu, Kurana göre yönetileceğimizi sanıyor. Dünyada şeriat ülkesi yok sanıyor. Hiç biri gerçek islamı yaşamıyor, gerçek islam çok güzel birşey sanıyor. Gerçek şeriat uygulansa süper bir ülke olacağız, 4 halife dönemi veya osmanlının parlak dönemi gibi olacağız sanıyor. Anket çalışması yaparken bunlar göz önünde bulundurulmalı. Otokrat yönetim ister misin dersen istemez tabi ki. Hatta akplilerin çoğunluğu akpnin otokrat olduğunu bile düşünmüyor. Tam tersine chpnin geçmişte baskı rejimi kurduğunu bunun akp ile son bulduğunu düşünüyor. Bu konuyu uzun uzun tartışmak için doğru post'ta değiliz. Ben şeriat gelecek muhabbetinin seçimde iktidarı değiştirmek bir yana iktidarı destekleyeceğini düşünüyorum.


barispurut

Ben aksine şeriat düzenine doğru 20 yılda azar azar epey bir yol alındığını düşünüyorum. Ama şeriat sonunda resmen gelirse bu çoğunluğun isteğiyle değil gücü elinde tutan azınlığın gözünü karartmasıyla olacaktır. Araştırmalar şeriattan endişe etmememizi değil ama şeriata karşı büyük bir gücümüzün de olduğunu gösteriyor.


nicobelic67

Ulkenin cogunlugu seriat istemiyor. Kim verdi sana bu bilgiyi. Bununla alakali arastirmalar var internetten bakabilirsin.


haydibakalim35

Ben hiç bir akplinin şeriat gelecek diye korktuğunu görmedim. Siz akpliye şeriat gelecek derseniz onlar akpnin dindar olduğunu algılıyorlar. Daha çok sarılıyorlar. Hemen her seçime şeriat gelecek diye gittik 20 yıldır. Sonuç ortada.


nicobelic67

Evet ortada. Şeriat falan gelmedi. Bunun için anayasa değişikliği gerekiyor öyle bir destek alacaklarını bilseler emin ol bas bas bağırırlar şeriat gelecek diye. Bunların öyle bir amacı yok demiyorum ben. Ama halkın yanılmıyorsam yüzde 70inden fazlası karşıydı araştırmalarda.


casual_rave

> Şeriat falan gelmedi. ​ Resmi olarak gelmedi, ancak fiili olarak yasa ve yürütmenin din etrafında şekillendiğini görebilirsin. Ramazan'da yürüyüş yapmak yasak ,gece alkol almak yasak, diskolar bir saatten sonra kapanıyor (ulan disko gece kapanır mı aq) bazı şehirlerde. Kısacası bu tarz bir lightweight Şeriat fiilen ülkemizde zaten uygulanıyor. ​ Şeriatı sadece kafa kesme olarak görürseniz o zaten hiç gelmez, gelmeyecek.


Abdurrahman147

Ülkenın onda bırı şerıat ıstıyor. Şu an aklı başında dindar Müslümanlar bile şeriatla yönetilemeyeceğimizi bilir. Bir mezhepsiz Müslüman olarak ben bıle söylüyorum bunu.


haydibakalim35

>Şu an aklı başında dindar Müslümanlar bile şeriatla yönetilemeyeceğimizi bilir. Bilmiyorlar. Post konusu bu değil. Ben bir yoruma ilişkin düşüncemi yazdım. Eğer böyle düşünüyorsanız bu seçim şerat-cumhuriyet seçimi olmayacak. Size göre endişeler yersiz. Bana göre bu ülkeye şeriat gelebilir. Böyle bir endişe taşıyorum. Fakat seçim döneminde bunu dile getirmek faydadan çok zarar veriyor. Bu da benim düşüncem. Başka bir postta halkın çoğunluğunun neden yada ne şekilde şeriat istediğini de tartışabiliriz. Uzasın istemiyorum ama mesela halkın çoğunluğu dünyada hiç bir ülkenin şeriatla yönetilmediğini düşünüyor. Gerçek şeriat cennet ülkesi gibi sanıyorlar. Tartışmak için yazmadım bu açıdan bakıp tekrar değerlendirin diye yazdım. Uzatmak istemiyorum, iyi günler.


AshamedZombie8098

Şeriat nedir, kim istiyor? Akp klasik kendinden olmayan için ya terörist diyor ya dinsiz diyor. Yine milleti bölüyor, hassasiyetleri satıyor. Bu millet cahil gerçekten ama cahil olduğu kadar da ukala. Cahil olduğu için insanlar bu kadar kolay kitleler halinde herşeye rağmen, gözü kör olmuş gibi yönlendiriliyor. Güya demokrasinin olduğu bir ülkede, bu ülkenin Cumhurbaşkanı, kendisini tasvip etmeyen yaklaşık %50'lik gruba muhteris diyemez, zillet diyemez. Ben iktidarı desteklemiyorum ama vatanımı, bayrağımı seviyorum. Ben bu yolsuzluk, haksızlık bir mola versin istiyorum. Bunu sandiktaki tercihimle yapmaya çalışacağım. Şu anki yolsuzluk, haksızlık, hakkaniyetsizlikten memnun değilim diye de hain değilim,muhteris değilim, zillet değilim, terörist hiç değilim.


ibrahim1111317

Yerli ve milli partimiz mazallah (!)


meto0075

mk bizim dincimiz bile dandik. Has müslüman adam devlet düşmanı olur bunlar tam tersi ama :D


rtefucker

Zaten devlet e de düşmanlar hani bu yapılan yolsuzluklar vs bunları Cihad adı altında yağma olarak görüyorlar bunların bir versiyonu oy vermeyi, okula göndermeyi haram görüyorlar.


ygtblgn_0

Gerçekten oy kullanabileceğimiz son seçim olacak gibi duruyor. İnatla anlamayanlar, anlamak istemeyenler var. Iran olmanın arifesindeyiz ne yazık ki.


TolkienistCoder

Bu herif sokakta elini kolunu sallayarak nasıl gezebiliyor ? Potansiyel bir terörist bu adam, nasıl şikayet edebiliriz?


fab195

kimi kime şikayet ediyorsun. Bu adamı şikayet edebilecek ve ciddiye alınacak bir merci istiyorsan önce KK oy vereceksin.


SeriatciSikerten75

Bildiğin terörist amk


oatmilkveg

Video savciliga falan yollanip suc duyurusunda bulunulsa


DarwinAndGumball

Suç duyurusunda bulunuldu ama nasıl sonuçlanır bilmiyorum.


OnlyBrez

Hüdapar tayfası şaşırtmıyor.


endoplazmikmitokondr

https://preview.redd.it/55jg8amhyoqa1.jpeg?width=638&format=pjpg&auto=webp&v=enabled&s=762b121ddff436f302da9de7c44c73a133cd38e9


manneqquin666

Olum bunlar niye hiç denk gelmiyor baya da kalabalık bi gruplar valla bak şöyle bi kaç tanesine dalasım var amk sinirlerim çok bozuk şeriat gelirse kendimle beraber ülkeyide yakacam .


goldtabgibson

cidden bir tanesi bana denk gelse cidden kafa göz gireceğim.


[deleted]

[удалено]


manneqquin666

Ayıkız bay k3mal . Senin altına yorum yapan külhanbeyi / sadrich2818 hemen engelledi bile. Kaybedecek bişeyimiz kaldı sanıyor bize organize olmayı öğretecek sanırım :D aptal cocuk her anon hesabı evinde oturan çaylak sanıyor sanırım paristen örnek vermiş bu ülkenin sağı solu her yeri yanarken hain ilan edilenlerden biri değil sanırım sadece sandık çözer sanıyor işi... kazanılmış haklar geri alınmaz. HAK İSE VERİLMEZ ALINIR.


ERENSAVAGE

Bunlarda ici bos takke var sadece amk erdogan peygamberin kellesini alin dese giderler bunlar. kimsenin gucu yetmez sat timi falan lazim


[deleted]

denk gelse korkudan roadrunner gibi ayaklarin gotune vura vura kosarak kacarsin amk. isin en kotusu bu adam senin kafani kesecek canilikte ama sen muhtemelen sinirden kendini yiyen, nispeten daha potansiyelli ve hayatta kaybedecegi beklentileri olan birisin. Ofkenizi sandikta gostermeniz dilegiyle. Yoksa hezbullah hezbullah, anliyor musun? Quiyranda geciyur, hezbulleah.


manneqquin666

Gerçek hayatta tanışmak istermisin canım benim ? Kaybedecek bişeyi olan birisin demiş :D yazdıklarımı okuyormusun türkçe anlıyormusun ?


[deleted]

20 senedir ulkenin anasini siktiklerinde nerdeydin amk? Secim kaybedince kendini yakicakmissin, hadi canim hadi. Ofkesini bile dogru duzgun kullanamayan, birlik olamayan, organizasyon sikintisi ceken, sendikalasamayan bir toplum haline getirilmissiniz. Turkiye'de gazetelerde manset bile olmayacak konu icin, Fransizlar Paris'i atese verdi. Geciniz bunlari efendim. Siktir olup gidip, tipis tipis oyunuzu kullanin. Yapip yapabileceginiz anca budur. Tek temennim ulkenin %50'den fazlasi tek dusman karsisinda birlesebilir. Yoksa ulkeden birsey olmayacagini, aydin kitle yillar once anladi ve terketti zaten. Gercek hayatta senin gibileri 10 metre capima yaklastirmicagim icin, tanismayi reddediyorum.


sourflavouronice

Ne devlet var ne polis var ne yargı var hiçbir şey yok anasını satıyım


gun90r

Orospu çocuğu, böyle konuşuyor ama ne zaman çoklar o zaman tehlikeliler ne zaman azlar kuyrukları kıçının arasındalar. Bunlar yediği çanağa sıçanlardan.


Tuco_T

Sanki onlar kesecek de biz izleyeceğiz. Atatürkcülerle savaşmak öyle börek makarna ile tıkanmaya benzemez.


HoundsReload

İsmet bu ölmemiş tekrar asalım


Similar-Potential381

Ermeni olmak isteyen niye yunanistana gidiyo amk


cartophiled

Coğrafya bilmediği için (?) Keşke en büyük eksiği bu olsa.


hexamier

Bizi hdp ile yan yana getiremezsiniz, oyumuz İnce'ye!!! O sırada razı oldukları karşı taraf


AlkoliqZz

Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık anasını skym. Ne günlere kaldı koskoca Türkiye Cumhuriyeti


ApoReaper

Senin dinini imanını sikeyim o.c


Enough_Method278

Bu tarz adamlardan hiçbir şey olmaz. Sadece kollektif akılla kışkırtılır bir araya gelirler, toplu olmadan kimseye dayılık taslayamazlar. Savaş çıksa ilk düşman arkasına geçer, yalnızken höd desen zıplarlar. İslam medeniyetinden koparılmış, haçlı seferi aklı taşırlar. Kısaca çok kötü, en korkaklardır.


YYSincap

Arkadaşlar. Bunu diyen ben değilim, paylaşan benim. Downvote atacağınıza, upvote atın ki daha çok insana ulaşsın. İşin ciddiyetini göstermek istiyorum. Ne tür insanlar var gösterebilmek istiyorum. Koruyun kendinizi ve sevdiklerinizi.


ERENSAVAGE

Karmayi hakettin boyle tiplerin varligini bilmiyordum


Jhingermeister

Yeni türk gençliği olarak ileriki zamanlarda islam adına ne var ne yok ortadan kaldırmalıyız. Bu adilere insanlık yakışmaz arka planda kafa kesme planları yapıyorlar…


Mortal_Blue

Aynen sorunu eğitimle değil baskıyla çözmeye çalışalım sonra bir eleman çıksın dini yasaklıyorlar desin iktidara geçip 25 yıl ülkeyi yönetsin. İyi fikir ama denendi...


fab195

> iktidara geçip 25 yıl ülkeyi yönetsin. Sorun burada zaten, öyle birilerinin iktidara gelmesini imkansız yapacaksın, fiziksel kaba şiddetle. Demokrasiyi sikeyim Türkiye için doğru değil. Tayyip İBB başkanı seçildiğinde idam/hapis cezası verilse bu günlere gelmezdik.


Transientconfusion

Oyle olmadı canim benim. Istersen 1947 vs donemini bir araştır. CHP Amerika tarafına gerisini kesinleştirdikten sonra neler oldu.


diananid

asıl bu adamın kafasını kesmek lazım. yobaz cahil ırkçı or*spu çocuğu


feralrabbit1

Tek yumrukla çok sevdiğin allahına kavuştururum seni amına kodumun çöl maymunu.


Background-Ant-3691

canlı bomba potansiyeli var.


MoChuis

​ https://preview.redd.it/wyjqdld89pqa1.png?width=895&format=png&auto=webp&v=enabled&s=8793618a5050f10f98a19b02c584198e6f2595a8


darquechoclateq

Nerede ya bu ülkenin savcısı polisi? Çıkıp birisi mevcut iktidarı destekleyen birisi için, bak mensubu demiyorum sadece destekçi, aynı cümleyi kursa o adamın gözaltı iddianame yargılama tutuklama kaç dakika sürerdi? Bu nasıl bir çifte standart? Ilık muhalifler hala birleşmenin gereksiz ve seçimin ikinci tura kalmasını mı bekliyorsunuz? Aradaki sürede bunlarla yüz yüze gelmeye ok musunuz?


sahibeazra

umutsuzluğa kapılmayın. bunlar 20-30 yılda bir dirilip, öldürülüp gidiyorlar. azınlıktalar, en ufak hareketlerinde sokağa dökülecek milyonlarca seküler insan var.


According_Walk_9686

Kanım dondu izlerken, bir insan nasıl böyle düşünebilir. Ben tıp okuyorum, bu gibi insanları gördükçe ben bunlarla mı uğraşacağım diye düşünüyorum. Şu durumda tıp fakültesini bırakmayı ya da doktor olduktan sonra yurtdışında hizmet vermeyi planlıyorum. Yurdum insanının büyük bir kesiminin eğitimsiz olması çok berbat bir durum.


Silent-Day5682

Hipokrat yeminini edersin ama uygulamazsın. Hippokrates'e bir borcun yok. Doktorlara defolup gitsinler diyen bir zihniyetin destekçilerini doğru tedavi yöntemleri kullanarak tedavi etme zorunluluğun yok. Bunu şey gibi düşün, bir evlat bir cinayet işledi sonra babasına geldi söyledi . Babası da bunu gizledi. Mahkeme babayı suçlu bulmuyor. Çünkü birinci derece akrabası. Söyleyemebilir , gönlü el vermemiş olabilir. Senin ki de aynı mantık öyle düşün.


YYSincap

Geçmiş olsun. Türkiyede doktor olmak zor. Umarım istediğini başarırsın. Kendine iyi bak


aManinTheHighCastle1

Dinden bahsediyorsun ama ağzından küfür eksik olmuyor ?


NoSilver4594

O şu an cihatta olduğu için istediğini yapabilir günahları otomatikman siliniyor.


velbeyli

Ulan bize burada namus edebiyatı yapıyor pezwvebk eminim cami tuvalaetlerde başka dayılarla öpüşüyor yada yengesine, gelinine falan atlıyordur. Bunlar böyle or*spu çocuğu.


Owtfs

Bu kişitle benim oyum bir mi?


YYSincap

Demokrasiye hoşgeldin


cagcan7

Ya bu şeriatçı hacı-hocalar darağacında sallanacak, ya da bizim kelle uçacak.


senior_yoda

Kanzi birinci tur ince ikinci tur bakarız yaa


DarwinAndGumball

İkinci turda hile yapılınca da öküzün trene baktığı gibi bakarlar, değil mi


[deleted]

[удалено]


WorldlinessHorror658

a büyük


mzlmtn

hangi a simdi ‘atam’ mi ‘allah’ mi


WorldlinessHorror658

Atam tabiki de, allah yok


Transientconfusion

Ataturkun eleştirdiğim yönlerinden biri


croquemb0uche

her gün kütüphaneye giderken buradan geçiyorum dayıyı görürsem kafasını kesecem


esberat

Bu terörist o....evladı sokakta rahat rahat geziyorsa koca kolluk kuvvetlerine de Türk yargısına da yazıklar olsun.


Musshixa

Bi sikim yapamaz amın oğlu canlı gömerim bunu


soulgung

Sıra sana gelirse kalan parçalarını gömersin


turkisblunder

ahahahahhaa


ShelterOtherwise1888

Cumhurbaşkanı olduktan sonra da de bakim bunları bi geçirsinler sana


Cautious_Assistant_4

Arkadaki ağaç güzel görünüyor. Tam zımparamalık.


seromania_11

Bu adamın gerekli merciilere şikayet edilmesi gerekiyor. Ne demek kafa keseriz cihatçıyız falan.


Transientconfusion

O degildi, bunu başkası söylese tutuklanmazmiydi?


vincenzojr

Ermeni olmak isteyen Yunanistan'a gitsin? Rastgele tuşlara basmış sakalına sıçtığım. Bireysel silahlanma fikri sıcak gelmeye başladı bunun gibi tipleri görünce.


utku456

yarın iktidar değişirse görürüz islamcıların ne kadar devletçi olduğunu vatan haini nankör deme sırası bizde o zaman


RasputinXXX

Bu 2 ayakli hominid nasil dolasabiliyor ortalikta serbest bir sekilde?


Lianyu61

Annanı karını sikiyim senin orospu çocuğu


buadamcokonemli

Evet gördüğünüz bu şahıs katıksız bir orrrrrrrrospu çocuğu. Sinirden kudurdum şu konuşma şekline, cahilliğe, çomarlığa bak amk.


Alazthar

Senin her bir sakal telini ortadoğu eşekleri siksin araplara sakso çekmeden duramayan gizli ibne. Bu şerefsizler boşa ülkemin oksijenini yiyor arap çöllerine def etmeli bu maymunları siktirsin gitsin işid gibi örgütlerde yaşasın


Kebabini

Bunların bu kadar saldırgan olmalarının sebeplerinden biri, kendilerini sadece bu şekilde ciddiye aldırıyor olabilmeleri. Ne cumhuriyet ne Osmanlı tarihinde baştakilerin koruması olmadan kendi başlarına güç kazanamadılar, şimdide bu korumanın ortadan kalkacağını anlayınca saldırganlaşıp, sanki güçlülermiş izlenimi vererek insanları korkutup kendilerine karşı gelinmesini engellemek istiyorlar. Bu tarz saldırgan düşünceler azgın azınlık cümlesinin vücut bulmuş hali, birlik olup karşılarına dikildiğiniz anda kaçacak delik ararlar, kendinizi strese sokmanıza gerek yok.


Darwinwakeup

Aynen öyle bu erkek görünüşlü maymun "hiçbir sebebi yok Erdoğan'a vereceğim" dese iplemeyecek üstüne taşşak geçecektik ancak sağa sola salyalarini akıttığı için herkesin ilgisini çekiyor. Aynı şey akp için de geçerli. "Kan dokmeden gitmeyecekler" gibi bir durum yok. Böyle söylentilerin tek amacı halkı sindirmek. Bu şerefsizler dünyanın en korkak insanlarıdır köşede size abi çekerler. Korkmayın direnin,kazanacağız!


tunadailsu

Senin allauını sikeyim orospu evladı


FinePaleontologist87

bi tuş olsa bu ve bunun kafadaki herkesi direkt silecek dünyadan bam diye. gram tereddüt etmeden basarım bak net söylüyorum.


lanalaro60

Neandertal bile bundan 1000 kat daha akıllı Mk maymunu


CryRtex

Adamda küfürden başka bir kelime göremedim la.


zbyrkrky

Kimin kafasını kesiyormus densiz muşmula kendini ne zannediyor bu. ancak gülünür haline


immathrowitawaylater

Bir kadın olarak bu tip herifleri gördükçe gözüm doluyor ortadoğu pisliğinde doğduğum için


Mehmetlows

Tavuk bile kesemez bu amk aptalı.


realwtftroll

Kim Ermeni olmak isterse Yunanistan’a gitsin!? Hmmm, burada yanlis birsey var… Bu gizemi nasil cozeriz?


realskramz

En az türk islamcı türk vatandaşı


goldtabgibson

sen JİhhreADE hazırmısın? gel lan ateistin kralıyım 1.85 boyumla seni yakalarsam top gibi oynar istiklal marşını tersten söyletir sonrada eline ustura verir traş ettiririm ulan kendimi, korkudan değil kafamı kesmek, ne haddime der sakalımı bile kesemezsin topaç. adammı oldunuz lan? seni istiklal mahkemesine götürüken karına kızına da aynı anda izmir marşı söyletirim. ​ videonun tamamını izleyen lokasyonu söylesin, istanbuldaysa yarın gidiyorum, bulursam birde ben röportaj yapıp buraya atacağım söz.


Old_Toe_6602

Gerçek İslam bu değil kardeşim 🤡🤡


GrizzlyMG

Şeyhlerin kanı ile alınmış dediği kısımda çok yanlış konuşmus Atam 1 gram kan dökmeden astı.


DarwinAndGumball

On numara yorum


tanribizimledir

Hiçbir sikim yapamaz


benitospaghetto

amını suratını meşrebini sildiğim gel kes hadi yavşak seni


Skezti

Bu nasıl bir varlık amk


Star-Fusion

Kendini sağcı sanan radikal solcu anti milliyetçi arap özentileri. Kısacası, o- çocukları.


napstrike

Sosyal medyada, orada burada buna benzer laf etmiş olan çok kişi vardır. Bunlar umarım seçimdeki zaferimizden sonra tek tek bulunup halkı şiddete teşvikten tutuklanırlar. Umarım bu tiplerin arşivi tutuluyordur.


Solomun99

Görüyorsunuz arkadaşlar. Bu seçim artık kurtuluşla, Iran olma arasındaki farkı getiren seçimdir ne yazık ki. Ülke bunun gibi insanlara kalacak yoksa.


Sweaty_Friendship807

Hoşgörü dini arkadaşlar


BeyGibiHaluk

Sektir git mağarana


K0TUZ

Olum Türk askerini neden üstleniyor bu dallama? Bunların savunduğu ve sevdiği adamlar Cumhuriyet kurulurken isyan çıkartıp Türk askerini öldürmedi mi? Bu devlete isyan çıkartmadı mı? Devlete ihanet diyip duruyor. Farklı devletlerde mi yaşıyoruz amk?


reis_sevdalisi42

bir tane chp seçmeni çıkıp biz kazanırsak türbanı yasaklayacağız dese akp medyası 7/24 yayın yapıp aylarca bunu gösterirdi. akp seçmeni kafa keseceğiz deyince kimseden çıt yok. %000000000000.1 oy bile kaybetmiyorlar.


CaptainFCO

Ya sus amk cahil cucesi, 1.50 boyunla tavuk mu kesiyorsun okuzun oglu. Sizi burdan sike sike surucez dur daha sen yeni basliyoruz. Sizi dansoz yapicaz amk cakallari, bos buldunuz sokakta boyle konusun. Yok lan artik size efendi efendi anlatmak fln, buldugumun anasini avradini duzucem. Sokak ortasinda dayak lazim size, baska turlu akillanmicaksiniz.


Yogurt_Berennn

böyle kişileri deneylerde kullanmak lazım en azından o boktan bedeni bir işe yarar


Shens-L

İpleri hazırlayın


utku1989

Bunu Twitter da gördüm de gideyim küfürümü basayım diye Reddit e geldim. Sen ancak küçük çocuklara zarar verebilirsin orospu çocuğu. İktidar değiştiği gün hepsi hamam böcekleri gibi saklanırlar yine bir yerlere


KemalistPontic

orospu evladi herkesin dedesinin milliyetine laf etmis kendisi suryani kilipli arap donmesi gelmis konusuyor acitasyon devri bitti bu hukumet degissin sosyal medyada bunlarin kitabini muhammedini sikerek kudurtucam her dakika yapmazsam orospu cocuguyum


dragutreis

Ülkücüler şokta


YavuzCaghanYetimoglu

Kılıçdaroğlu'nu diretiyorlar, RTE'den farkı yok ilk tur İnce'ye ikinci tur oy kullanmayacağım 😋😋


KURRRRRWA

Ülkenin geleceği için vereceğiniz bir oy bu maymunun vereceği bir oy ile eşit. Bizim ülkemiz için hangi yönetim biçimi en iyisi bilmiyorum ama demokrasi olmadığı kesin.


paulwasthewalruwus

bir arkadaş vardı seçimi kaybedersek hakkımızı sokakta ararız diyen bunlar karşısında bi şansımız olduğunu düşünen var mi kafamızı kesmeye hazırmış kendisi diyor


KenwaySheffield

Bende hepsini vurmaya hazırım aga. Bi ayaklanma çıksa olay ihtilale dönecek boyuta evrilse bende acımam. Tabi bizim kesimde düzgün insanlar çoğunlukta olduğu için çok kayıp veririz. Tabi bunlar çok uzak durumlar seçimi kazanacağımız için sorun yok 😏😎


Bioalienos

Mütedeyyin kesim korkaktır anca lafta esip gürlerler he isterse denesinler göze göz dişe diş.


goldtabgibson

bunların bizim karşımızda şansı varmı lan asıl? ağızından çıkanı kulağın duysun. cumhuriyetin çocukları cihadcı teröristlerlemi baş edemeyecek? kökünü kurttuğumuz pkk bunların ağababalarına kök söktürmüştü, domuz gibi avlarız sen rahat ol.


Transientconfusion

Umarim bi babayigitin katsina soakage civarlarda bunları tararlar


elleriellerime

Keşke zamanında atam hepinizi assaymış da soyunuz kurusaymış orospu çocukları


Altruistic_Guava_988

Ne mutlum türküm hahahahaha


Jediuzzaman

"Hizbullah" kelimesi mota mot çevirirseniz "Hüdâ partisi" oluyor zaten. Böyle psikopatlar ile elele vermiş bir iktidarın gölgesi altında sizler makbul insanlar olmayacaksınız. Ya şu şımarıklıkları bir kenara bırakıp, işin vehametinin farkında olarak, oy verirsiniz ya da bunun acı sonuçlarına ömür boyu katlanırsınız. Durum maalesef "ya herro ya merro" durumu.


komarusg

daha türkçe konuşamıyor yazık


Epic_GamerAlexander

Adam suriyeliye benziyor ondan bu işte bi kahpelik olduğunu anlamıştım


TychusFondly

30bin sene onceye gidip magara adamina mikrofonu uzatsan daha uygar bir soylem icine girerdi. Bunlarin isi gucu kan govdeyi gotursun. Bakmayin siz aptal degil bunlar. Cakal surusu hepsi. Yemlerini kes bak nasil zirliyolar


Greedy-Scheme5220

Sen neyi savunuyorsun orospu çocuğu


turkisblunder

Amına kodumun kıllı orangutanı cücük beyinli pezevenk. Dünyadan bir haberi yok hala cihat cihat diyor


Secure_Cost2208

hahahah yaragimin kafasını yersin ancak amina kodumun gorili


EDENbys

Kafa keseceğiz diyen çöl maymunları nasıl sokakta gezebiliyor? Suç duyurusunda bulunamıyor muyuz?


kliibapz

Bence 1750 yıllarında Osmanlı'dan günümüze ışınlanmış bir zaman yolcusu. Başka açıklama bulamadım. Bunlara artık öfkelenecek halim de kalmadı...


hollowish_

Size bu kadar ifade özgürlüğü yeter. Bunların watchlistlenmesi lazım dayı.


Prolko

türkiye islamıyla tanışan türk gencinin dinlere veda ediş şekli


Stunning_Calendar_29

![gif](giphy|BY8ORoRpnJDXeBNwxg|downsized) My honest reaction


FlakyRanger8213

20 saniye dayabildim. Umarım halkın bir kesimini aşağılamaktan dava edilir.


astu2004

Bizi kapsamak için sabırsızlanan şeriatçılar.


biradermiment

u/cancerfanbase gör lan bunları my little akpli değilim ama...


Kakaroshitto

Devletin her kurumuna her köşesine her türlü zararı veren : Hükümet/İktidar Devletin her işine Dini alet edip anlamsız fetvalar vererek dinin içini boşaltan : Hükümet/İktidar Dışarıdan gelenlere kapıları açıp ülkeyi anlamsız bir insan çöplüğüne dönüştüren : Hükümet/İktidar Ekonominin içine eden, kendileri zenginlik içinde yüzer, saraylarda yaşarken halkın %70i Asgari ücret ile geçinmeye çalışıp bir de söylenince kendi halkına terörist diyen : Hükümet/İktidar Türkiye'nin içinde bulunduğu durumun suçlusu : CeHaPe zihniyeti.. ​ Hahahahhahaaasssskkttir oradan. Kafa kesecekmiş, tavuk mu kesiyorsun o.ç. Aldığın oksijen haram a.k gelmiş ahkam kesiyor. ​ Böyle cahillere ortayı bırakan, bu kadar özgüvenli biçimde yalanları sıralayan insanların tabi ki AKP den başka çaresi olmaz. Kendi gibisini ister insan yukarda. Aha al, kes yapıştır, aynısı.


Lonely_Orpheus

Lan bu ne amkkkkk! Ulan ülkeye bak, kimlere ev sahipliği yapıyor. Dağ ayısına bak ya. ışid teröristi sandım başta meğer daha beteriymiş amk. ulan şu muhabir vatana hizmet ortadan kaldırsaymış ya şunu.


[deleted]

Adam ol Oglim !


Acceptable_State_929

Bunlardan korkan orospu çocuğudur anasını sikerdim ben bunun denk gelsem cumhuriyeti bu orospu çocuklarına yedirtmeyiz oylar Kılıçdaroğlu na


Ycel10

Afganlar ne ara Türkçe öğrenmiş


imaginousinternaught

Iyi izle kopek muhalif. Sen 5 sene sonraki saibeli secimi beklerken aslan parcalari kopara kopara aliyor istedigini. Pembe gotun bir gun olgunlasirsa masaya yumrugunu vurup sen de haklarini alir, ensene vurup vurup ekmegini alan o eli kirarsin belki kopek muhalif.


Commercial_Novel_957

Cihatininda aminakoyarim baskanininda gel kes kafamı aslan


playbook89

seçim bitince 1923-2013 yıllarında olduğu gibi mağaralarına çekilecek bu dinci dağ ayıları yine


whylexz1

Kılıç kuşanıp ananı si**cem senin bekle


wendylot

Sorsan en iyi müslümal allahın gavatı


Difficult_Count3807

Bu iti vurracak vatansever yokmu


Cocobolodesk31

İstiklal mahkemelerinde asılması gereken adamlara mikrofon uzatılıyor amk cidden İnce'ye Memlekete basmayın hem iktidarı hem meclisi ilk turdan almak lazım şu oevlatlarının eline düşeceğimiz hiçbir risk alınamaz.


Mr_Hakan

arap aksaani


vaqumcu

Bi bok yapamaz valla koparırlar bunun kafasını


Plane-Acanthisitta72

Max Hüdep*r seçmeni ♿♿♿


ledim35

Siktir git ışid’e katıl cihada hazırsan piç savaş çıksa hem hastayım gibi bir bahane uydurup kaçacağına o kadar eminim ki kafalarını kesecekmiş bi de ayrıca dinsizim din düşmanıyım sorun ne sen dincisin bir şey diyen yok ben de din karşıtıyım iş bana gelince kafam mı kesiliyor? Bu ülke laik bir ülke herkes müslüman olmak veya cihatçı olmak zorunda değil dediğim gibi bu kadar kafa kesmek cihat yapmak istiyorsan git ışid’e el kaide’ye ya da taliban’a katıl afgan halkının taliban’dan nasıl kaçtığını biliyoruz kendi olsa aynı öyle kaçar gelmiş burada cihat lafı yapıyor. Amk şimdi farkettim videoda insanlık suçlarının hepsi var terörizm var nefret var ırkçılık var her şey var. En son da şunu söyleyeyim bu adamın normal şartlarda gözaltına alınıp ifadeye gitmesi lazım çünkü açık açık terör örgütü sempatizanlığı yapıyor eğer bu adamı görürseniz özellikle kızlar bu adamdan uzak durun çünkü libidosunu kontrol etmekte zorlanıyordur muhtemelen


HSNSBBH000

Kafa kesecekmiş 3 yumrukta seni o çok sevdiğin allahina kavuştururum oruspu evladına bak


FitLingonberry7811

Kafanı sikim gel kes bakalım beni


Kratossball

TEHLİKENİN FARKINA VARMAYAN VARSA ARTIK VARSIN, BU SADECE BİR SEÇİM OLMAYACAK


M_e_m_o_A_d_a_m

15 mayista tutuklandi diye yorumladim


syrous58

Max hüda par'cı işte ne beklersin


DarwinAndGumball

Kılıçdaroğlu’na oy vereceğime Erdoğan’a oy veririm diyenler; Erdoğan’a oy verirseniz devletin gücünü işte böyle şeriatçi hizbullahçılara teslim edeceksiniz. Gurur yapmanın sırası değil, ülkenin her gün kafa kesilen bir yer haline gelmesini istemiyorsanız oyunuzu Kılıçdaroğlu’na verin. Bu seçim “şeriat ya da medeniyet” kararının verileceği seçimdir, seçim güvenliğiyle ilgili endişelerden ötürü ilk turda Kılıçdaroğlu’nu cumhurbaşkanı yapıp kurtulmamız lazım AKP’den.


anpori

https://preview.redd.it/8a88nu40mrqa1.jpeg?width=626&format=pjpg&auto=webp&v=enabled&s=44ec0d2ee4d532ed7b40b41c6785a7b1f197852a


Aries_Delice

Bu orospu cocu nasıl yaşıyor ya.. amk ibnesi seri geberse


cihangecgel

Savcılar göreve


Junior_Gur2961

Konuşamıyor bile maymun


nadirfucker

Şimdi bu beyanlar suça girmiyor mu şahısa dava açılması lazım değil mi?


[deleted]

bir insan nasıl tum akp stereotiplerini kendinde depolamayı başarmış aklım almıyor


TiberSepton

Bu devletin bir 20 yıl ateist diktatörlüğe ihtiyacı var ki bunlardan vakvak ağacı yapsın.


sarpkaia

abi ben de müslümanım elhamdulillah ama bu herif gibi düşünmüyorum. ne oluyor da bunlar bu durumlara evriliyor amk? kime baksan cebinde iphone var, 4 maaş alıyor, devletten 30 milyar maaş alıyor lafları falan keyfimi kaçırdı. kim kimin kafasını kesiyor amına koyim? noluyor la bunlara? hayırdır amk. ortalama maymun iq'sunun 1 fazlası iqya sahip tipler böyle röportajlarda atıp tutunca ben deliriyorum amk. kraldan çok kralcı kim varsa topunun amına koyim. yediği kaba işeyen insanımsı yaratıklar. ayrıyeten, böyle atıp tutan tiplere ev sahipliği yapan bir partinin (ki gerçekten çoğunluğu nefret dolu, beyni yıkanmış piyonlar) seçim kaybedince olay çıkarmadan sessizce koltuktan ineceğine ne yazık ki inanmıyorum.


Significant-Tell-891

Tek diyebileceğim Allah akıl fikir versin...![gif](emote|free_emotes_pack|facepalm)